Hakkımızda

Dedelerimiz eskileri anlatırken şeker kamışların sıkılmasından sonbaharda küplere şeker kamışı pekmezleri doldurmasından şeker yokken bayram tatlılarını dahi pekmezle yaptıklarından bahsederdi. Biz bu kadarını görmedik sadece annelerimiz tarlada çalışırken biz rahatsız etmiyelim oyalanım diye tarla kenarına kamış ekerler biz kamışın suyunu cıkarıp emerdik ve kabak ve kamıştan oluşan araba yapıp oynardık.

Yıllar geçti eskiye özlem başladı . Bu özlem den yola çıkarak doğal ve eski yöntemlerle Hazırladığımız ürünleri herkes yesin kullansın, Doğal beslen sağlıklı yaşa sloganı ile piyasaya sunmaya karar verdik. Sağlıklı günler….

Şeker kamışı Pekmezi Hiçbir gübre kullanmadan kendi tarlalarımızda Organik olarak yetiştirdiğimiz şekerkamışlarını sıkarak odun ateşinde yapılmış şeker kamışı pekmezi Sirkeler Kendi bahçelerimizden yetişen meyvelerden ilaç ve gübre kullanılmamış ürünlerden Bal ile Dağal fermante yapyığımız sirkelerimiz. Bal Düzce ve Niğde gümüşler yaylasında bulunan kovanlarımızın ürettiği tamamen doğal Kestane ve Keven-kekik balı Zeytin yağı Türkiyenin çeşitli bölgelerinden aldığımız asidik oranı düşük soğuk sıkım zeytin yağlarımız.